AMICI Podologia

O NAS

Aneta Czarnecka - Kosińska

Wiedza i profesjonalizm

Jako jedyny w województwie lubuskim dyplomowany ortopodolog dzięki swojej wiedzy oraz nabytym umiejętnością poprowadzę leczenie Państwa stóp kompleksowo. Jako jeden z niewielu gabinetów w Zielonej Górze stosuję najskuteczniejszą metodę korekty wrastających oraz wkręcających paznokci – Metodę Arkady. Jestem jedynym w województwie lubuskim certyfikowanym instruktorem Metody Arkady, dzięki czemu macie Państwo pewność, że zabieg tą metodą przeprowadzę na najwyższym poziomie.

Jak pomagamy?

Stopy noszą człowieka przez całe życie. Od momentu stawiania pierwszych niepewnych kroków jako dziecko po schyłek życia. Są odzwierciedleniem życia człowieka i wiele mówią o jego stylu życia, zdrowiu i przebytych chorobach. Dlatego warto o nie dbać, bo naprawdę na to zasługują. Jestem profesjonalnym podologiem i oferuję w swoim gabinecie kompleksowy zakres usług związanych ze stopami. Swoim Pacjentom zapewniam specjalistyczną diagnostykę oraz leczenie przy zastosowaniu fachowej wiedzy, doświadczenia oraz nowoczesnych metod leczenia schorzeń podologicznych.

Jak pomagamy pacjentom w gabinecie podologicznym?

Podologia to nauka łącząca zbiegi kosmetyczne z medycznymi. Zajmuje się badaniem wad, zniekształceń i schorzeń w obrębie stóp. Jako profesjonalny podolog z przyjemnością służę Państwu fachową wiedzą i odpowiednią pomocą. Jestem łącznikiem i pośrednikiem pomiędzy Pacjentem a lekarzem specjalistą takim jak diabetolog, chirurg czy dermatolog. Jestem po to, aby pomóc Państwu odzyskać radość chodzenia przez usunięcie wszelkich dysfunkcji stóp. Dlatego Pacjenci cenią moją wiedzę i profesjonalne podejście do ich problemów zdrowotnych w obrębie kończyn dolnych. Do mojej pracy podchodzę kompleksowo. Pacjenci, zgłaszający się do mojego gabinetu podologicznego mogą liczyć nie tylko na odpowiednią diagnozę, ale także na profesjonalne leczenie. W zakresie usług oferuję nie tylko podstawowe zabiegi podologiczne takie jak obcięcie i szlifowanie paznokci, usunięcie naturalnych zrogowaceń, ale również zaawansowane zabiegi podologiczne. Odpowiednie przygotowanie oraz doświadczenie pozwala zapewnić Państwu najwyższy poziom usług. Jako jeden z nielicznych gabinetów podologicznych z powodzeniem stosuję Metodę Arkady w leczeniu dolegliwości stóp. To najskuteczniejsza metoda korekty wrastających oraz wkręcających paznokci. Zdobyta wiedza i ogromne doświadczenie sprawiają, że wykonane przeze mnie zabiegi są skuteczne, a ich efekty trwałe. Moim Pacjentom zapewniam także kompleksowe zabiegi w zakresie pielęgnacji stóp oraz specjalistyczne doradztwo w zakresie podologii.

Profilaktyka i leczenie schorzeń stóp

Wizyta u podologa nie zawsze oznacza konieczność wykonania zabiegu medycznego. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferuję także kompleksowe doradztwo oraz zabiegi z zakresu kosmetologii i prawidłowej pielęgnacji stóp. Zakres usług oferowanych w naszym gabinecie dopasowany jest do Państwa potrzeb i oczekiwań. W ramach specjalistycznych porad z dziedziny schorzeń i pielęgnacji stóp naszym Pacjentom zapewniamy profilaktykę, jak również wykonanie zabiegów pielęgnacyjnych. Dzięki tak kompleksowemu podejściu do potrzeb naszych Pacjentów jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy poziom i fachowe doradztwo w leczeniu schorzeń stóp. Jako dyplomowany ortopodolog zadbam o Państwa stopy jak nikt inny. Oprócz zaawansowanych zabiegów związanych z korektą wrastających paznokci w zakresie usług znajdziecie także proste zabiegi pielęgnacyjne i kosmetyczne. W mojej pracy wykorzystuję najlepszą wiedzę i doświadczenie oraz korzystam z preparatów i narzędzi uznanych firm w branży pedologicznej. Dzięki temu leczenie grzybicy usuwanie brodawek czy odcisków jest skuteczne i efektywne. Już dziś pozwól mi zadbać o Twoje stopy.