AMICI Podologia

PEDICURE

Pedicure

Stopy są naszą wizytówką. Jeśli są zaniedbane, wysuszone czy zrogowaciałe nie świadczą o nas dobrze. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Pacjentów, w ofercie gabinetu podologicznego nie mogło zabraknąć także zabiegów pielęgnacyjnych. Często Pacjenci, chcąc poprawić wygląd stóp, korzystają jedynie z pomocy kosmetyczki. Tymczasem stopy są bardzo wymagające. Jeśli w porę nie zareagujemy na wszelkie nieprawidłowości, może skończyć się to długotrwałym leczeniem. W takich sytuacjach zawsze najlepszym rozwiązaniem jest wizyta u podologa. Jako profesjonalista zadbam o Państwa stopy, w każdym wymiarze pomocy podologicznej. W zakresie usług znajdziecie Państwo nie tylko zaawansowane zabiegi specjalistyczne, ale także ofertę kosmetycznego i medycznego pedicure.

Pedicure kosmetyczny dla zdrowych stóp

Nasze stopy zasługują na odpowiednią pielęgnację. Samo malowanie paznokci to za mało, aby nosiły nas przez całe życie. Stopy są naszym lustrem, w którym odbija się nasza kondycja, stan zdrowia. Dlatego warto o nie dbać nie tylko, gdy odczuwamy dolegliwości i dyskomfort podczas chodzenia. Dbając o dobro Pacjentów, w ramach oferty zapewniam kompleksowe usługi z zakresu pielęgnacji stóp. Doskonałe przygotowanie oraz fachowa wiedza ortopodologa sprawiają, że każdy zabieg wykonany jest profesjonalnie i estetycznie. Oferujemy najwyższy poziom i fachowe doradztwo w zakresie pielęgnacji i dbania o stopy. W zakresie naszych usług proponujemy pedicure kosmetyczny z podstawową pielęgnacją, nałożeniem hybrydy lub bez niej, jak również zaawansowany specjalistycznie pedicure medyczny. Zdrowe stopy są podstawą prawidłowego funkcjonowania całego organizmu. Dlatego zapewniamy Państwu kompleksowe podejście do ich pielęgnacji i leczenia schorzeń takich jak grzybica, wrastające paznokcie i wiele innych. Profesjonalny sprzęt oraz doskonałe kwalifikacje zapewniają najwyższy poziom świadczonych u nas usług kosmetycznych.

Pedicure medyczny dla stóp z problemami

Dla pacjentów z grup ryzyka, których stopy wymagają interwencji medycznej, proponujemy profesjonalny pedicure medyczny. To zabieg podologiczny z zakresu kosmetologii i medycyny. W ramach pedicure leczniczego przeprowadzany jest wywiad, ocena stanu stóp oraz wykonanie zabiegu. Polega on na prawidłowym skróceniu płytki paznokciowej, usunięciu fizjologicznych zrogowaceń naskórka, modzeli oraz dobraniu odpowiednich preparatów. Wykonywany jest zawsze przez specjalistę podologa. Dzięki temu zapewniamy najwyższy profesjonalizm oraz prawidłowe wykonanie zabiegu. Pedicure medyczny polecam nie tylko osobom chorym, ale także wszystkim Pacjentom, którzy chcą poprawić kondycję stop. W naszym gabinecie korzystam wyłącznie z najwyższej klasy narzędzi i preparatów pielęgnacyjnych. Zdobyte doświadczenie w specjalizacji podologicznej sprawia, że efekt wykonanego u nas pedicure utrzymuje się na długo. Warto skorzystać zabiegu kilka razy do roku. Dzięki temu skóra nie będzie pękać, a stopy znów staną się Państwa wizytówką. W zakresie usług nasz gabinet oferuje pedicure medyczny z nałożeniem hybrydy lub bez niej. Serdecznie zapraszam.